SentoSphere Sablimage Jednorożce 4 obrazki piaskowe
search
  • SentoSphere Sablimage Jednorożce 4 obrazki piaskowe
  • SentoSphere Sablimage Jednorożce 4 obrazki piaskowe

SentoSphere Sablimage Jednorożce 4 obrazki piaskowe

__________
Rekomendowana cena sprzedaży: 66 zł brutto

Fascynujące kreatywne zajęcie, które pozwala małym dzieciom dodawać kolory do wspaniałych jednorożców poprzez odklejanie wstępnie sklejonych powierzchni rysunku i posypywanie ich kolorowymi piaskami.

Jednorożce to wspaniałe legendarne stworzenia. Zanurz się w cudownym, wyimaginowanym świecie i baw się dodając im kolorów za pomocą oferowanych doniczek z kolorowym piaskiem.

Sablimage to gama zabawnych, manualnych czynności zaprojektowanych tak, aby bardzo małe dzieci mogły łatwo i swobodnie tworzyć ładne, naiwne obrazki bez brudzenia się. Wystarczy odkleić wstępnie sklejone powierzchnie i posypać je różnymi piaskami z oferty. Kolor po kolorze, każda ilustracja ożyje i stanie się prawdziwym arcydziełem! Artyści w każdym wieku mają gwarancję pięknych rezultatów.

Każde pudełko zawiera :

4 grube, wysokiej jakości wstępnie wycięte i naklejone plansze, idealne nawet dla najmłodszych dzieci, które z łatwością odkleją każdą część rysunku.

Wydrukowane kontury ilustracji, aby dzieci mogły łatwo dostrzec rysunki i obszary do odklejenia.

Ponad 15 doniczek z kolorowym piaskiem, aby dzieci miały szeroki wybór kolorów i wystarczającą ilość piasku do wykonania wszystkich ilustracji w pudełku.

Idealne zajęcie rzemieślnicze rozwijające sprawność manualną i poczucie koloru u dzieci.

SEN-08812#i

Opis

Wiek
(f) 3-4lat
Kraj produkcji
Europa
Nowości, zmiany opakowań
Bestsellery
Nowy produkt

Pliki do pobrania