SentoSphere Mydełka zapachowe Natura 224
search
  • SentoSphere Mydełka zapachowe Natura 224

SentoSphere Mydełka zapachowe Natura 224

__________
Rekomendowana cena sprzedaży: 127 zł brutto

SentoSphere Mydełka zapachowe Natura 224.

Pudełko DIY z wegańskimi recepturami do tworzenia pięknych wielokolorowych mydeł o tematyce przyrodniczej: lilia wodna, lotos, motyle lub żaby. W pudełku znajdują się wszystkie niezbędne materiały: 98% naturalna glicerynowa baza mydlana, 1 forma z 10 kształtami, 1 zlewka, 3 barwniki kosmetyczne i 2 perfumy. Wszystkie akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić tworzenie.

Bardzo łatwa w użyciu baza glicerynowa topi się w bemarze lub kuchence mikrofalowej, można ją perfumować i barwić według palety kwasowych kolorów.

Wkłady pozwalają na używanie tego pudełka przez długi czas! Idealny do użytku dla siebie lub do zaoferowania.

Ten zestaw jest w 100% wyprodukowany we Francji, został przetestowany zgodnie z łącznymi standardami zabawek i kosmetyków. Zawiera bezpieczne składniki i formuły. Testowane pod nadzorem lekarza, najbardziej delikatna skóra może używać tego typu mydła o nazwie SYNDET.

Ostrzeżenia

Produkt należy użytkować pod nadzorem osoby dorosłej. Czytać instrukcje przed użyciem. Unikać kontaktu produktów chemicznych z ciałem, a zwłaszcza z ustami i oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci do 8go roku życia i zwierząt. Unikać kontaktu produktu z oczami i ustami. Zawiera substancje zapachowe mogące powodować alergie i substancje łatwopalne.

Wyprodukowany we Francji.

Zawartość

- 450 g gliceryny
- 2 foremki z różnymi kształtami
- 3 barwniki
- 1 zapach
- 1 środek matujący
- 5 pipetek
- 1 instrukcja.

Opakowanie: 34 x 27.5 x 5 cm.

Od 8 lat.

SEN-00224#i

Opis

Wiek
(h) 8-11lat
Kraj produkcji
Europa
Nowości, zmiany opakowań
Bestsellery
Nowy produkt

Pliki do pobrania